Pastaruoju metu gauname vis didesnį  srautą informacijos apie ekologiją ir tvarumą. Šiuos pavadinimus matome visur – maisto prekių, kosmetikos ir net greitosios mados parduotuvėse. Panašu, kad pokytis mūsų Pasaulyje tikrai vyksta.  Mąstome kokią įtaką daro mūsų pirkiniai mums ir aplinkai,  pradedame rinktis sveikesnius ir etiškesnius produktus, o ir pasiūla tikrai ženkliai išaugusi.

Mados industrija yra viena labiausiai teršiančių aplinką visame Pasaulyje. Gaminamas itin didelis kiekis drabužių, tendencijos greitai kinta, produkcija nekokybiška (greitai susidėvi, suplyšta),o to pasekoje savartynuose vis daugiau atliekų. Taigi kaip tai galime pakeisti?

Vienas paprasčiausių būdų kurti tvaresnį garderobą yra rinktis dėvėtus drabužius, perpirkti. Tokiu būdu drabužiai nenukeliaus į savartyną taip greitai. Pasirinkus kokybišką ir sau tinkamą produktą ne tik neteršime gamtos, bet ir sutaupysime finansiškai! Kokybiškus, vardinius drabužius galima nusipirkti už daug mažesnę kainą, o dažnai jie būna net nedevėti arba dėvėti vos kelis kartus. Šis būdas padės rengtis ne tik tvariai, ekonomiškai, bet ir atvers duris eksperimentavimui su drabužiais, savo unikalaus stiliaus atradimui. Prekių  pasirinkimas būna daug įvairesnis,  nei prekybos centruose. Keli išskirtiniai, kokybiški drabužiai iš antrų rankų:

 

https://geltonasnamelis.lt/shop/vintazinai-rubai/vintaziniai-rubai/marccain-angoros-vilnos-megztiniss-36/

 

https://geltonasnamelis.lt/shop/vintazinai-rubai/vintaziniai-rubai/seeby-chloe-dzinsine-suknele-s-36-m-38/

 

https://geltonasnamelis.lt/shop/vintazinai-rubai/vintaziniai-rubai/danier-odinis-kostiumeliss-36-m-38/

 

https://geltonasnamelis.lt/shop/vintazinai-rubai/vintaziniai-rubai/maxco-sukneles-36/